WARSZTAT

sobota 08.15 – 09.30   Odnajdź równowagę w swoim życiu z Medytacją Aktywną OSHO® Nadabrahma   (Więcej…)

Deva Atimaya

Certyfikowany instruktor Medytacji Aktywnych OSHO® oraz Terapii Medytacyjch OSHO® No-Mind™ , OSHO® Reminding Yourself of The Forgotten Language of Talking to Your Body-Mind™.

“Poszerzanie świadomości jest dla mnie jedyną drogą wyjścia z szaleństwa tego świata, a podstawą do tego jest odkrycie swojej prawdziwej natury poprzez medytację oraz obserwację siebie i otaczającego świata. Uważam, że dzięki odkrywaniu swojej prawdziwej kobiecości, możliwe jest stworzenie nowej jakości człowieczeństwa.

Od ponad dwóch lat biorę udział w kobiecych kręgach w Grecji i prowadzę warsztaty dla kobiet oparte o medytacje aktywne. Dzięki spotkaniom w kobiecej przestrzeni, przez kontakt z naszym ciałem, emocjami i innymi, jesteśmy w stanie odzyskać moc i uświadomić sobie jak bardzo odpowiedzialną funkcję sprawujemy na ziemi.

Na ścieżce samodoskonalenia jestem od sześciu lat, odkąd przydarzyło mi się przeczytać „Księgę ego“ Osho, która zmieniła mój paradygmat postrzegania rzeczywistości. Od tamtej pory brałam udział w wielu warsztatach i sesjach, które pomogły mi w zrozumieniu swoich ograniczeń i kim tak naprawdę jestem.

Od pięciu lat praktykuję Medytacje Aktywne OSHO®.  Przez ponad półtora roku mieszkałam w Ośrodku Medytacyjnym OSHO Afroz w Grecji, gdzie prowadziłam Medytacje Aktywne oraz brałam udział w programie Work As Meditation.

Prowadzę stacjonarnie i internetowo spotkania i warsztaty oparte o techniki Medytacji Aktywnej OSHO® oraz Terapie Medytacyjne OSHO®.”