KRĄG DAKIŃ

Moc i mądrość oświeconej energii żeńskiej

Moc i mądrość oświeconej energii żeńskiej. Orgazmiczna Podróż. Aktywacja Kundalini. Taniec Aktywujący Dzikość Kobiecości. Połączenie z Męskim Filarem Świadomości, energia Diamentowego Lingama. 

Dakinie, w dosłownym tłumaczeniu “niebiańskie tancerki”, są ucieleśnieniem oświeconej energii w żeńskiej formie. Od początku czasu, te nieśmiertelne boginie, jak ptaki poruszają się przez przestrzeń w duchowej ekstazie. Dzikie, nieprzewidywalne i swawolne Dakinie są symbolem wolności, do której tęsknimy w głębi serca. Każda kobieta posiada potencjał do stania się Dakinią.

Na zajęciach zajmiemy się rozwojem tego potencjału i przebudzeniem energii kundalini shakti, która jest siłą ożywiającą wszystko co istnieje. Poprzez połączenie tradycyjnych praktyk Tantry hinduskiej i tybetańskiej z metodami zachodniej neo tantry, stworzymy optymalny sposób na oczyszczenie naszego ciała i umysłu od neurotycznych mechanizmów i blokad emocjonalnych. Ze wsparciem oświeconej energii mądrości dotrzemy do wnętrza siebie, przyjmiemy odrzuconą ciemność, ciało, seksualność, zintegrujemy żeńskość i męskość. Transformujemy siebie, by otrzymać stabilne i szczelne
naczynie gotowe na przyjęcie błogości.

Pracując z oddechem, tańcem, medytacją, dotykiem inicjujemy nasz pierwotny, naturalny stan ekstatycznej radości i odnajdujemy naszą prawdziwą naturę. Efektami naszej praktyki dzielimy się – ofiarujemy w intencji odrodzenia świętej kobiecości we współczesnym życiu oraz pokoju i równowagi pomiędzy aspektem żeńskim i męskim w świecie.