WARSZTAT NA FESTIWALU

sobota  18.00 – 19.30  Autentyczny głos – powrót do pewności siebie  (Więcej…)

Marta Carter

Przedsiębiorczyni, Trenerka komunikacji i rozwoju osobistego.

Pracuję w nurcie NVC i coachingu transformacyjnego – specjalizuję się we wzmacnianiu zespołów także międzykulturowych. Jestem współautorką programu Dare to be you, który zgłębia aspekty przywództwa w kobiecym kontekście.

Śpiew mocno wpłynął na moje rozumienie pracy grupowej, na indywidualny wkład w harmonijną całość – dał mi metaforę do zrozumienia czym jest poczucie jedności i połączenia ale także pewności indywidualnej siły, która przekłada się na sukces całości.

W 2013 roku poznałam natural Voice Network w Anglii i zaczęłam śpiewać w różnych grupach śpiewu w wielogłosie z nauczycielami jak Susie Ro Prater. Od tego czasu zbieram pieśni w wielogłosie od wielu nauczycieli i inspiruję się na festiwalach i warsztatach śpiewu.

Całą młodość spędziłam tańcząc i śpiewając w ludowym zespole Varsovia i nadal mięknie mi serce, kiedy słyszę słowiańskie pieśni. Prowadzę małe grupy śpiewu w Warszawie, eksploruję głos i jego wpływ na drogę do poznawania swojego ciała, autentyczności i pewności siebie.

martacarter.com